MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 14665314
nr 1466 5314
Byrå
+ skåp med låda, Engelsk stil. Bredd: 41. Djup: 30 h, 80 + längd: 46 cm, djup: 26 cm, höjd: 40 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 maj 2022
kl 20:12:48
9/5 16:23:05